ניקוי ספות בד

/ניקוי ספות בד
ניקוי ספות בד2019-01-29T14:50:11+00:00

בד בבד מתמחים זה 10 שנים בניקוי ספות בד ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים שווים לכל כיס

ניקוי ספות בד – סוגי הבדים

כגון : אימפלה, אלקנטרה, פישתן, כותנה, טיבעי, משי, גובלן, ועוד הסרת כתמים מקצועית מספות בד יכולה לחדש את המראה ולשוות להן מראה נקי וחדש. אם תבקשו לנסות להסיר כתמים בעצמכם אמצעות כל מני חומרים , חשוב לנקוט בכללי זהירות כיוון שעשוי להיווצר נזק בלתי הפיך לספה. לכן ראשית, יש לזהות את הכתם. כך למשל, כתמים פשוטים רבים ניתן להסיר מיד עם הופעתם באמצעות מים בלבד ואז לייבש עם מטלית רכה ויבשה. עבור שפשופים, חורים, ושריטות נשמח לשבור לכם מיתוס שנפוץ בעיקר בחנויות הבדים והריפוד, אין צורך לרפד את כל הספה, במידה וכבר הגעתם לשלב בו ספות הבד שלכם קרועות, משופשפות, מוכתמות או סתם בלויות, ניתן לחדש אותן ולרוב זה משתלם הרבה יותר כלכלית מאשר רכישת מערכת ישיבה חדשה. במידה וחלקים בה נשמרו לשביעות רצונכם תוכלו לרכוש רצועות בד ולהרכיב על מושבים ספציפיים, תצטרכו לפרק את המושב ולהרכיב בהתאם לרצועה שפרקתם וזו עצה רק למבקשים לעשות זאת לבד. ככלל, התעסקות עם מוצר יקר יחסית כמו ספות בד והרכבת יריעות בד עליהן זוהי פעולה מורכבת ולכן מומלץ מאוד להשתמש בשירותי רפד מקצועי שיחדש לכם את הסלון באופן מקצועי, התשלום לרפד וודאי יהא זול יותר ממצב בו תרפדו לבד, תטעו ותיאלצו לפנות לרפד מקצועי לתיקון המצב.

ניקוי ספות בד מחיר ללא תחרות

ניקוי ספת בד בעלת 3 מושבים

ניקוי ספות עור ₪280

ניקוי ספת בד 2 מושבים

ניקוי ספות עור ₪250

ניקוי ספת בד בעלת מושב אחד

ניקוי ספות עור ₪150

ניקוי ספה פינתית 5 מושבים

ניקוי ספות עור ₪450

ניקוי ספת הדום לרגליים

ניקוי ספות עור ₪60-80

ניקוי כורסת טלוויזיה

ניקוי ספות עור ₪180

מעל 5 מושבים תוספת לכל מושב

ניקוי ספות עור ₪50

ניקוי בד אימפלה 5 מושבים

ניקוי ספות עור ₪450

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת
או חייגו 054-9332828


השארו פרטים וקבלו הצעה משתלמת
או חייגו 054-9332828


זיהוי סוג הבד

לסוג הבד ישנו השפעה מכרעת על הצלחת הניקוי והסרת הכתם. יש להבחין ברמה של מקור הסיב: סיבים מהחי או מהצומח כמו כותנה, פשתן, סיזל מהצומח או צמר ומשי מהחי הם בעלי תכונות של ספיגות ולכן ישנו סיכוי גבוה כי הכתם ייספג אל תוך הסיב ויקשה על הורדתו ועל תהליך ניקוי הספה ובמקרה כזה, מומלץ לאטום את הסיב באמצעות חומרים נגד כתמים הקיימים בשוק, זה יקל על אופן הסרת הכתם. או סיבים סינתטיים – סיבים המיוצרים על ידי האדם כמו – פוליאסטר, ניילון, פוליפרופילן, אקרילן וכדומה. סיבים אלו אטומים בפני נוזלים ולכן קל יותר לנקות מהם כתמים. כיום קיימים בדים סינתטיים במגוון רחב המדמים את המראה של הסיבים הטבעיים.

תהליך ניקוי ספות בד

* שאיבת האבק * החדרת חומר הניקוי בהתזה על הבד * הברשה באמצעות מכשיר קרצוף על כל בד יש צורך בהתייחסות אחרת * שטיפה של הבד * שאיבה * ובדיקת רמת המים שיגיע לרמה של לחות אופטימלית * טיפול בכתמים תהליך הטיפול בכתמים מתבצע לאחר אבחון סוג הכתם באמצעות ערכת חומרים להסרה ידנית וממוכשרת כל החומרים מגיעים מחו”ל. העובדים בבד ובד הם מהמקצועיים ביותר בשוק , חלקם אף עבד מספר שנים בחברות גדולות בארצות הברית בניקוי של ספות בד וגם בניקוי ספות עור

ניקיון של ספת בד אחריניקיון של ספת בד לפי
הסרת כתמים מספות בד אחרי הניקיוןהסרת כתמים מספות בד לפני
ניקוי יסודי של ספה ישנה מבדניקוי יסודי של ספה ישנה מבד

ניקוי של ספות איננו חייב להיות מסובך מאוד, בתנאי שמבצעים אותו בצורה הנכונה. טעויות שאינן מחויבות המציאות עלולות להחמיר את הבעיה, כך שכתם קטן למעשה מתפשט ותופס מקום נרחב יותר. בין היתר, חיוני לזכור כי קיימים סוגים שונים של ספות, כאשר מה שחשוב זהו סוג הריפוד. יש ריפודים טבעיים ויש גם סינטטיים, יש ריפודים מבד ויש גם מעור. גם חומרי הניקוי אינם אחידים ברמתם. להלן, נבחן את המשמעות הרחבה של ניקוי ספות – נראה ממה בעצם נובעים הכתמים, כיצד ניתן לשמור על הספות כחדשות ומהי הדרך הטובה ביותר לנקות את סוגי הספות השונים. לקינוח, נעניק לכם חינם אין כסף גם כמה טיפים נפלאים וניקוי ולחידוש השטיחים.

ניקוי ספות בד

ספות הבד למיניהן עשויות להתלכלך בשל מגוון סיבות. הילד הקטן שהתיישב על הספה ולכלך ברגליו את הריפוד; העוגה שליד הקפה שהתפוררה ברגע הלא נכון; המשקה התוסס או הקפה שנשפכו מבלי משים; הפרווה של חיות המחמד שלנו ואפילו העור שלנו; כן, העור שלנו, גם כאשר אנחנו רחוצים היטב ונקיים הינו שמנוני למדי. לאורך זמן, כל הדברים הללו נותנים את אותותיהם. ספות הבד מאבדות את הצבעוניות שלהן והן נראות דהויות, חסרות ברק ולפעמים אפילו כל כך ישנות, עד שנדמה שכדאי לזרוק אותן ולקנות חדשות. אבל לא כדאי לטעות. ניקוי ספות בד יוכל להחזיר את היופי לספה, להפוך אותה לממש חדשה ולחסוך כסף רב. בהמשך הדברים נסביר איך ניתן לבצע ניקוי ביתי, כלומר לחדש את הבד בלא לפגוע בו.

ניקוי ספות בד – שיטת עבודה

מומלץ בכל פה להקפיד לנקות כל ספה מבד באופן יזום, אחת לכמה זמן. גם אם אין כתמים ברורים ונראים לעין, כדאי מפעם לפעם לקחת את שואב האבק הנאמן ופשוט “להעביר” שאיבה טובה. אל דאגה, גם אם יש לכם שואב אבק בעל עוצמה חזקה מאוד, זה לא צריך להזיק לריפוד. תתפלאו לגלות כמה פירורים, אבק וגורמים זרים נמצאים על פני הריפוד וגם בתוך הבד. לא כדאי לעשות את הטעות של ניקוי באמצעות חבטות. אבק שהצטבר בצורה כזאת לא מסולק באופן מיטבי והספה פשוט נהרסת.

אנשי מקצוע שעוסקים בניקוי ספות משתמשים בדרך כלל בחומרי ניקוי מקצועיים לניקוי ספות וריפודי בד. אפשר בהחלט לנסות לקנות חומרי ניקוי שכאלה, כאשר מגלים על הבד כתמים או לאחר שהצטברו עם הזמן שכבות של שומן שיצרו מראה דהוי וחסר ברק. עם זאת, יש אפשרות להשתמש גם בחומרי ניקוי ביתיים ואפילו כאלה שלא קונים במיוחד. דרך אחת הינה להשתמש בסבון הכלים שאותו מוהלים בהרבה מים. לחילופין, יש גם דרך נוספת, להשתמש באבקת הכביסה מעורבבת בדלי מים. התנאי הוא שהחומרים הללו לא יהיו חזקים מדי.

יש להקציף את חומרי הניקוי ולמרוח אותם על גבי הבד, באמצעות מטלית. לא צריך להשתמש ביותר מדי חומר ולא צריך לשפשף בחוזקה. לפני שמנקים את האזורים הגלויים לעין, מומלץ למרוח מעט חומר ניקוי באזור נסתר למשל בגב הספה או מאחורי כריות הגב. אם אתם חוששים מחומרי ניקוי כאלה, חפשו חומרי ניקוי לניקוי ספות בד אך בכל זאת – אל תוותרו על בדיקת ניסיון באזור נסתר. סוגי הבד שונים, קיימים הבדלים ברמת הצפיפות של הסיבים ולא פחות חשוב, אין לשפשף בחוזקה. אם שואב האבק שלכם חזק דיו, נסו לשאוב את חומר הניקוי לאחר שמרחתם על הכתמים באזורים הרצויים או נקו במטלית לחה לסיום.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

פוסטים אחרונים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו