ניקוי שטיחים

/ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים2019-01-29T14:43:02+00:00

שטיח נקי הוא אלמנט חיוני לבריאות

ניקוי שטיחים חיוני לבריאות, שכן רבים מהאנשים, גם אם אינן מודעים לזה, רגישים לאבק דרך זו או אחרת. חלקם אלרגיים לקרדית האבק, בעל חיים זעיר החי וניזון ממקומות בהם האבק שולט, ויש כאלו שפשוט רגישים לנוכחות של אבק באוויר, שמעכיר את האוויר, ומקשה על הנשימה ולכן ניקוי שטיחים הוא קריטי לבריאות הבית

במקומות בהם יש אבק בכמויות גדולות, כמו במדבר, בו סופות החול השכיחות מכסות כל חלקה טובה בבית, או על חוף היום,בערים ובישובים בחופים הפתוחים, יש רגישות יתר, שכן, כל טיפת אבק נצברת למשך זמן רב.
שטיחים פרושים על הרצפה הינם מקור להצטברות של אבק, וניתן למנוע את ההשלכות של האבק על הבריאות על ידי ניקוי שטיחים פשוט, אם באופן ידני, או באמצעות שואבי אבק.

ניקוי שטיחים באופן מקצועי

רבים מהמקומות שמספקים ניקוי שטיחים, עושים ניקוי יסודי ואיכותי לשטיחים, ובכך חוסכים את העמל הרב הכרוך בניקויים, וכן, מנקים באופן שאי אפשר לפעמים לחקות בדרך אחרת.
ניתן למצוא מנקי שטיחים ומכבסות לניקוי יבש מיוחדות לניקוי שטיחים בכל מקום היום, ולהנות משירות נעים ואיכותי, שאינו משאיר טיפת אבק על השטיח, ומחזיר את איכות החיים אל הבית.
בכל שטיח מושקעת אנרגיה רבה בניקיונו, ואין למצוא תחליף טוב יותר לכסף המועט המושקע בניקיון זה, בדרך אחרת.

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת
או חייגו 054-9332828


מחירי ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח מקיר לקיר (מינימום 25 מ”ר)

ניקוי ספות עור ₪15 למ”ר

שטיח מקיר לקיר עסקים (מינימום 25 מ”ר)

ניקוי ספות עור ₪10 למ”ר

ניקוי מדרגות עם שטיחים מקיר לקיר

ניקוי ספות עור ₪15 למדרגה

ניקוי שטיח רגיל/עבודת מכונה
סינתטי – 45/55

ניקוי ספות עור ₪50 למ”ר

ניקוי שטיחים – למען איכות חיים

איכות חיים טובה קשורה בוודאי לתזונה טובה, פעילות גופנית ונטילת חומרים ותוספות שונים למען הבריאות, אך אין לזלזל בהגיינה ובאיכות האוויר שאנו נושמים על מנת להיות בריאים יותר. זיהום אוויר אינו רק בשל ההשלכות התעשייתיות, אלא גם בשל נזקי הטבע, שבעת התחוללותו, מסב סופות אבק ולכלוך רבות, שאינן תורמות לאיכות הנשימה יתר על המידה.

בריאות נמדדת בסירקולציה נכונה, ובמידה רבה של היטהרות וניקיון, ויש בכך הרבה מהאוויר שאנו נושמים. שטיח שאינו נקי, גורם להצטברות אבק גדולה, ובכל נגיעה בו, משתחררים ענני אבק שאינם תורמים לבריאותנו, ואף מסבים לה נזק. חשוב לשים לב לכך ולדאוג לניקוי שטיחים שגרתי.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

בבד בבד מחזיקה בציוד והטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום וכך תוצאות הניקיון הם ברמות הגבוהות ביותר. כשמנקים שטיח מקיר לקיר בדרך כלל מדובר על שטיחים דקים יחסית אך אל תטעו כמות הלכלוך ששטיח מקיר לקיר צובר היא עצומה, אנחנו מתחילים עם הזרקת חומר ניקוי ייעודי ובתהליך של קרצוף החומר עולה מעלה יחד עם הלכלוך שאותו שואב השואב אבק…לא תאמינו מה יוצא משטיח שלא עבר ניקוי זמן רב. ניתן להזמין גם ניקוי ספות בד או ספות עור

ניקוי שטיחים תל אביב

הטיפ לשטיח נקי באמת הינו פשוט וקל – את השטיח יש לשאוב באופן קבוע ויסודי. אם דבר מה נשפך או התפזר, יש לנקות מייד כדי למנוע כתם או נזק. פעם בשנה או בשנתיים, כדאי להזמין ניקוי שטיחים. הניקוי הזה נעשה באופן יסודי, לרבות ניעור, שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים, הקצפה ושטיפה. לאחר מכן, השטיח נראה כאילו יצא ממש עכשיו מהמפעל.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

פוסטים אחרונים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו