פוליש וניקיון

/פוליש וניקיון
פוליש וניקיון2019-01-29T15:16:06+00:00

שירותי פוליש וניקיון


חולמים על רצפה מבריקה?

הזמן עכשיו פוליש ווקס או פוליש קריסטל
ציוד מתקדם לתוצאות ארוכות טווח, פוליש וניקיון בעזרת מכשירים מקצועיים,
חומרי ניקוי איכותיים לקבלת מראה מבריק.


התקשר/י עכשיו 054-9257282

פוליש וניקיון

שמירה על ניקיון הבית מצריכה עבודה שוטפת וממושכת. הזנחתם קצת? תצטרכו לעבוד כפליים בהמשך. מצד אחד לאף אחד מאיתנו אין באמת זמן לשמור על ניקיון הבית ברמה שהיינו רוצים, אך מצד שני כולנו חולמים על רצפה מבריקה ומנצנצת. פוליש וניקיון מקצועי יסייעו לכם להגיע למראה הרצוי עם קצת פחות מאמץ.

הזמנה של חברת פוליש תבטיח לכם ניקיון ברמה מאוד גבוהה, כך שלא משנה כמה תנסו לשמור על הנקיון בעצמכם, כנראה שלא תצליחו להגיע לאותה רמת נקיון, שכן אין ברשותכם את המכשור ואת החומרים המתאימים. שימוש בשירותי פוליש וניקיון יציב את רמת הניקיון בבית שלכם ברף כל כך גבוה שלאחריו, באמצעות העברת סמרטוט קלה בלבד, הבית ייראה מבריק ונוצץ בדיוק כמו שרציתם.

פוליש לרצפה

ישנם מספר סוגים של פוליש לרצפה, העיקריים שבהם הם הפוליש הרגיל ופוליש קריסטל. פוליש סטנדרטי לרצפות, שנקרא גם פוליש ווקס, נעשה על ידי שימוש במכונה מיוחדת, הבנויה מדיסק מסתובב. בשלב הראשון המכונה מקרצפת את הרצפה ומסירה ממנה את שכבות הלכלוך שהניקיון הביתי לא מסיר, ובשלב הבא היא מורחת על הרצפות חומר מיוחד שמבריק אותן ושומר על הברק לאורך זמן.

ברגע שהשתמשתם בשירותי חברה מקצועית לביצוע פוליש וניקיון, הרצפה שלכם כבר מצוידת בשכבת הברק המיוחלת. אחת למספר ימים רצוי להעביר סמרטוט על הרצפות, כך שמעט האבק והלכלוך שהצטברו  בינתיים יוסרו במהרה והמרצפות ישובו להבריק. חשוב מאוד להקפיד על בחירה של חברת פוליש מקצועית אשר יודעת להתאים את השימוש במכונת הפוליש לסוג הרצפות שלכם, שכן יש רצפות שדורשות עדינות רבה יותר, כך ששימוש לא נכון במכונת הפוליש, עלול לגרום נזק משמעותי.

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל הוא בעצם שמה של טכניקת פוליש הנעשית על ידי שילוב שכבה של מיקרו קריסטלים שמייצרים מראה מבריק במיוחד ועמיד עוד יותר מהפוליש ווקס הסטנדרטי. פוליש קריסטל יקר יותר מפוליש ווקס אבל יש לו כמה יתרונות ייחודים:

  • פוליש ווקס צריך לחדש כל כמה חודשים על ידי הזמנה חוזרת של שירותי פוליש וניקיון להסרת השכבה הקודמת וביצוע פוליש מחדש. פליש קריסטל לעומת זאת, מחזיק מעמד הרבה יותר זמן ודורש הרבה פחות תחזוק.
  • על רצפה שנעשה בה פוליש ווקס ניתן לראות שריטות וסימני הזזה של רהיטים. על שכבת פוליש קריסטל לא תראו סימנים.
  • פוליש ווקס עלול להיות מחליק, פוליש קריסטל לא מחליק.
  • פוליש קריסטל מקל על השמירה על הניקיון כיוון שהוא דוחה לכלוך – האבק והלכלוך לא נדבקים אליו וקל הרבה יותר להסיר אותם.

ההחלטה באיזה פוליש לרצפה אתם רוצים לבחור תלויה כמובן בשיקולי התקציב שלכם ובהסתמך על החסרונות והיתרונות של כל שיטה. לא יזיק גם להתייעץ עם חברת פוליש לפני ההחלטה, הם בוודאי ידעו על מה להמליץ. בין אם תבחרו בפוליש ווקס או פוליש קריסטל, אין ספק שהחיים שלכם יתחלקו ללפני ואחרי השימוש בשירותי פוליש וניקיון, והבית שלכם ייראה מבריק ונקי הרבה יותר, מבלי שתצטרכו להשקיע מאמץ רב.

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת
או חייגו 054-9332828


השארו פרטים וקבלו הצעה משתלמת
או חייגו 054-9332828


New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

פוסטים אחרונים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו