ניקוי שטיחים, איך לתחזק שטיח בצורה נכונה?

//ניקוי שטיחים, איך לתחזק שטיח בצורה נכונה?

חשיבותה של תחזוקת שטיח

בעזרת תחזוקה נכונה של השטיחים, תוכלו לשמור על סיביהם באיכות טובה למשך זמן ארוך. ניקיון ותחזוקה הנעשים בצורה נכונה ומתאימה שומרים על הסיבים ומאטים את תהליך ההתכלות שלהם. שמירה על סיבים במצב טוב מאפשרת לשטיח לשמור על המראה שלו ולהיראות חדש למשך תקופה ארוכה יותר. אבק, נעליים, פירורי אוכל, משקל הרהיטים מערכות ישיבה וכדומה, מועכים ומלכלכים שטיחים באופן יומיומי. לכן, חשוב לנקות אותם פעם בשבוע ואף מומלץ להזמין ניקיון יסודי המבוצע על-ידי חברה מקצועית פעם בכמה חודשים.

התנהלות בני הבית

להתנהלות היומיומית של בני הבית ישנה השפעה גדולה על מצבו של שטיח. יש לשים לב עם מה אנו דורכים עליו, חשוב מאד לא לדרוך על השטיח עם נעליים מלוכלכות. כמו כן, כאשר אוכלים בסביבתו, יש להקפיד לאסוף את הפירורים מיד בתום הארוחה או הנשנוש.

ניקיון שטיחים

כפי שצוין, רצוי לבצע את הניקיון לפחות פעם בשבוע. יש לבצע את הניקוי בעזרת חומרי ניקוי המיועדים לניקוי שטיחים. חשוב לשים לב שהחומרים בהם אתם משתמשים מתאימים לשטיחים הספציפיים שלכם ולחומרים הספציפיים מהם הם עשויים. דבר נוסף אשר צוין לעיל, הוא כי מומלץ להזמין חברה מקצועית פעם בכמה חודשים. חשיבותו של ניקוי מסוג זה, היא יכולתה של החברה לטפל בכתמים קשים ולנקות לכלוך עקשן מאד. החומרים בהם הם משתמשים מותאמים לכך ושואב האבק בו הם מצוידים הינו בעל עוצמה חזקה במיוחד.

הקשר בין שטיחים לאלרגיה

הניקיון אשר מבוצע על-ידי חברה מקצועית ידאג גם למגר כל חרק ומזיק. שטיח צובר, בין היתר, גם חרקים ומזיקים מסוגים שונים אשר יכולים להזיק לבריאות שלו ושלנו. דוגמא ידועה אחת היא קרדית האבק. קרדית האבק ידועה מאחר והיא גורמת לאלרגיה קשה אצל לא מעט אנשים. על-כן, הניקוי המקצועי חשוב לא רק  מבחינה אסטטית אלא גם כדי לשמור על בריאותם של בני הבית.

2019-01-27T15:17:09+00:00

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

פוסטים אחרונים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו